Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týrání zvířat

Myslím, že týrání zvířat je velmi akutní téma a lidé se k tomu chovají velmi lhostejně. Jo dobře jednou za čas se v televizy chvíli se o tom mluví, ale za nějaký ten pátek už to nikdo neřeší. Jak s tímhle bojovat? no to je velmi záludná otázka a také je velmi těžké s tím bojovat, jelikož jak moc dobře víme zákeřné je nejem týrání zvířat, ale také pokusy na zvířatech, které také patří k týrání. Velké kosmetické společnosti jako např. MaxFactor, Colgate, Vichy, Rimmel London apod.Nemyslíte, že kvůli kráse je zbytečné, aby kvůli tomu trpěly němá stvoření, které by taky rády prožily šťastnější život, než být zavřený v kleci s ůpornými bolestmi.

Tady je pár obrázků týraných zvířat!!!! když to vidím je mi z toho zle jak se my lidé chováme k těmto krásným tvorečkům.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chce se mi pbrečet :'(

(blkm, 10. 9. 2010 17:10)

normálně ti co to udělali bych jim udělala to samí protože je to hrůza co dělaj ubohím a bezbraným zvířátkům a přitom já zvířata strašně moc miluju tohle bych nikdy vživotě nedokázala udělat :'( :'( je to prostě hrůza nebo bych jim dala 30 ran bičem to by si zasloužili,chudáčkové malí :'( :(

chudáci

(ájinqa , 20. 8. 2010 13:38)

to sou magoři jak tohle můžou udělat to je hnus chudaci zvířata taky bych jim to udělala hajzlům!!!

hnus

(patrikus imbecilus, 6. 6. 2009 18:57)

ten kůň a ten pes je hnus poblil bych každého týrače zvířat v blýzkosti 9000000000 km!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To je hroznee

(Anami Shagy, 29. 9. 2008 20:14)

To je strasne ako sa ludia dokazu chovat k ubohym zvieratam je to hnus kazdy clovek co dokaze spravit zivemu tvorovi taktiez zvieratam nieco odporneee je ten clovek proste ODPAD.Nezasluzi si zit ked nedovolil ani chudatku zvieratu mat sboj zivot!!!!!

www.na-konci-sveta.blog.cz

(Legenda, 9. 6. 2008 17:04)

Ten pes a ten kůň! Fuj!! Asi půjdu zvracet a pzvracím nejbližšího tyrače zvířat!!!

Je to hnus!!

(Conusek-tvé Sbé, 17. 5. 2008 16:51)

myslím ,že i otrlému člověku by se udělalo zle. Je to přímo odporné,jak se ti lidi chovají ke zvířatům